honderd woorden van Henk Bovekerk, 'Fladderen'

100 woorden van geplaatst op donderdag 8 maart 2018

Trefwoorden: henk bovekerk, opinie

Fladderen

‘Ben je nog altijd lid van de VVD?’ Het gezicht van de vragensteller verried zijn mening: ‘Zo gek zal je toch niet zijn!’’
 
Ja, ik ben al ruim veertig jaar lid van onze partij en ik voel me er goed bij. Denk nou niet dat ik het altijd en overal mee eens ben. Neem nou het samengaan van Giessenlanden met Molenwaard! Ik vind dat Giessenlanden voor het overgrote deel eigenlijk bij Gorinchem behoort. Al in 2004 of 2005 pleitte onze VVD- fractie voor het model Ten Boer (Groningen). Een eigen Giessenlandse frontoffice en het werk uitbesteden aan de buren in Gorcum. Ten Boer werkt sinds 2007 nauw samen met Groningen en gaat per 1 januari a.s. op in de nieuwe gemeente Groningen.
 
Noem mij gerust een ‘partijtrouw’ Giessenlander. Ik fladder niet van partij naar partij/ groepering. Neem nu oud-wethouder Berend Buddingh’ van de PvdA. Hij liet zijn partij in de steek, bemoeide zich met de nieuwe herindeling. Zijn mening: Arkel bij Gorinchem. En ondertussen wedt Buddingh’ op een nieuw paard: “Doe mee! Molenlanden”. Een samenraapsel van PvdA en Gemeentebelangen Molenwaard. De voortrekker? Duidelijk, Giessenlander Buddingh’, inwoner van Arkel. Waar zal de fladderende oud-wethouder zijn politieke nest vinden?
 

 

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'honderd woorden van Henk Bovekerk, 'Fladderen'' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2019 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap