Gezamenlijke informatiepagina in Het Kontakt

Molenlanden (herindeling) geplaatst op vrijdag 19 januari 2018

Trefwoorden: fusie, informatiepagina

 

Op 1 januari 2019 gaan de gemeenten Giessenlanden en Molenwaard fuseren. In 2018 gaat u echter al steeds meer zien dat we ‘Op weg naar Molenlanden’ zijn. Zo kunt u op www.opwegnaarmolenlanden.nl alle informatie over het fusietraject vinden.
 
Op weg naar Molenlanden
Daarnaast krijgt u informatie over het fusietraject via de informatiepagina’s van beide gemeenten in Het Kontakt. Op 1 februari 2018 start men met een gezamenlijke pagina met gemeentelijke informatie. De huidige pagina’s van Giessenlanden en Molenwaard verdwijnen hiermee. U vindt dan alle informatie van beide gemeenten op één pagina: Op weg naar Molenlanden.
 
Samen op weg, dat wil men hiermee uitstralen. Op de pagina blijft echter ruimte voor de afzonderlijke gemeenten voor hun eigen informatie.

 

 

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'Gezamenlijke informatiepagina in Het Kontakt' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2019 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap