Informatiemarkt over veranderingen in de zorg

Dossier Wmo & Zorg geplaatst op donderdag 16 oktober 2014

Trefwoorden: awbz, jeugdzorg, werk & inkomen, wmo

Op dinsdag 4 november organiseert de gemeente Giessenlanden van 16.00 tot 20.00 uur een informatiemarkt in het gemeentehuis in Hoornaar. Deze markt is bedoeld voor iedereen die meer wil weten over de veranderingen rond de AWBZ, de Wmo, werk & inkomen en jeugdhulp.
Zowel wethouder Akkerman als Van Leeuwen zijn daar aanwezig en vertellen meer over de achtergronden en op welke manier men ondersteuning kan krijgen. Bij de informatiemarkt kunnen aanwezigen terecht met vragen.
 
Achtergrond
De gemeente neemt vanaf januari 2015 veel taken van de Rijksoverheid over op het gebied van de ondersteuning, jeugdhulp, werk en inkomen. Dit heet ook wel ‘de drie decentralisaties’. De gemeente wil inwoners informeren over de veranderingen en wat dit voor hen betekent.

 

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'Informatiemarkt over veranderingen in de zorg ' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2019 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap