Column Bram Visser, 'Mooi Molenlanden'

Fractie in actie geplaatst op donderdag 15 november 2018 door Fractievoorzitter

Trefwoorden: bram visser, column

“Mooi Molenlanden”
 
De afgelopen weken heeft u in verschillende columns kennis kunnen nemen hoe de VVD Molenlanden tegen belangrijke onderwerpen aankijkt. We zijn begonnen met de vraag “in wat voor gemeente wilt u wonen?” Vervolgens zijn onder meer onze wens voor lagere belastingen, goed bereikbare voorzieningen, ruimte voor ondernemerschap, (verkeers)veiligheid, de doe-democratie, vraaggericht & duurzaam bouwen en het sociale domein aanbod geweest. Op 21 november zijn de verkiezingen en kunt u uw stem uitbrengen op een partij/kandidaat waarvan u meent dat deze het dichtst bij uw ideeën en belangen staat. Ik hoop dat wij u hebben overtuigd om op één van de kandidaten van VVD Molenlanden te stemmen. Want met een sterke VVD kunnen we gaan zorgen voor een “Mooi Molenlanden”. Analoog aan pophit “Zoutelande” van Bløf heb ik de volgende tekst gemaakt:
 
“Niets is beter dan tezamen één te worden
Ondanks de mensen die daar over morden
Beide Kamers besloten zich niet te branden
Dus zijn we nu op weg naar Molenlanden
 
Mooi Molenlanden
 
En dan zijn we nu samen met twintig verbonden
Elk dorp uniek, en ook een stad daarbij
Die eigenheid die zullen we koesteren
Wij zijn blij dat we één zijn
Blij dat we één zijn
 
Wij zijn nu samen met twintig verbonden
Duurzaam, sociaal, ondernemend en sterk
Wij gaan aan de slag, er iets heel moois van maken
Wij zijn blij dat we één zijn
Blij dat we één zijn
 
Niets is mooier dan jezelf te kunnen blijven
Doe wat je goed kan, alleen maar ook samen
En te zien dat het goed is
Te zien dat we strijden
En met passie en plezier
Het vuur laten branden
 
Mooi Molenlanden”
 
U mag zelf de tekst voor ‘Mooi Molenlanden’ zingen, want luisteren kan helaas niet. Na aanvankelijke toestemming van Buma Stemra zat er nog een addertje onder het gras met als gevolg dat ik mijn stem niet meer mag laten horen! U wel.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Bram Visser, lijsttrekker

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'Column Bram Visser, 'Mooi Molenlanden'' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2019 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap