honderd woorden van Henk Bovekerk, 'En nu wij'

100 woorden van geplaatst op donderdag 22 maart 2018 door Henk Bovekerk

Trefwoorden: opinie

‘En nu wij’

‘En nu wij’, hoorde ik zeggen, ‘nu zijn wij (Molenlanden) aan de beurt.’ Acht maanden (we zijn natuurlijk al lang bezig) om moed te vatten voor de raadsverkiezing op 21 november. Gelukkig heeft deze stembusgang geen schaduw in de vorm van een referendum.
Wat gaat er gebeuren? Laten we ons in elk geval niet al te zeer bezighouden met de ‘politieke’ buren. Hoewel het CDA in Giessenlanden al een voorschot heeft genomen met een ‘vorstelijke’ cheque voor de voedselbank. Hoe je met een gift van 50 euro al niet met een foto in de krant kunt komen. De kleur zal wel bepalend zijn geweest!
 
Ter zake! Ik zie met grote spanning uit naar de openbaring van de onze groslijst. In een krant  las ik dezer dagen het bericht dat er een opmars van jongeren is: ‘Jongeren in de politiek’. Voor het Giessenlandse VVD-deel van Molenlanden zou dat een prachtige gewaarwording zijn.
Nieuw jong bloed of weer vergrijzende senioren?
En nu de campagne, dicht bij de burgers. Kandidaten sla de hand aan de ploeg!
En geen landelijk(e) kopstuk(ken); althans dat is mijn mening!
 
Henk Bovekerk sr

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'honderd woorden van Henk Bovekerk, 'En nu wij'' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2018 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap