Mark Rutte voorgedragen als lijsttrekker

VERKIEZINGEN geplaatst op dinsdag 30 augustus 2016

Trefwoorden: lijsttrekker, mark rutte, tk2017, tweede-kamerverkiezingen

Mark Rutte voorgedragen als lijsttrekker

Het Hoofdbestuur heeft Mark Rutte voorgedragen als lijsttrekker voor de Tweede Kamerverkiezingen van 15 maart 2017. Het Hoofdbestuur is verheugd dat deze once in a lifetime politicus bereid is om nogmaals bij de verkiezingen de VVD aan te voeren. 

Partijvoorzitter Henry Keizer: "Mark Rutte heeft in de afgelopen moeilijke tijden bewezen dat hij veel voor Nederland voor elkaar krijgt. Hij is enorm gemotiveerd om ons land, op basis van wat al in werking is gezet, stappen verder te brengen zodat Nederland een nog mooier land wordt dan het al is. Mark Rutte is voor ons gewoon de absolute droomkandidaat."


 

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'Mark Rutte voorgedragen als lijsttrekker' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2018 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap