Alzheimertrefpunt van start in Giessenlanden

Dossier Wmo & Zorg geplaatst op zaterdag 26 maart 2016

Trefwoorden: dementie

Inzet voor een dementievriendelijke gemeente  
Op 26 mei vindt in De Zes Molens de eerste bijeenkomst plaats van het Alzheimertrefpunt in Giessenlanden. Het trefpunt is opgezet in het kader van de inzet van Giessenlanden voor een dementievriendelijke gemeente.
 
Het doel van de bijeenkomsten is ontmoeting voor mensen die aan dementie lijden en mensen in hun omgeving, zoals kinderen en mantelzorgers. De ontmoeting staat centraal, maar ook zal elke keer een bepaald onderwerp in relatie tot dementie worden behandeld. 
 
Elke maand is er op een vaste avond een ontmoeting, behalve in de zomervakantie en december. De bijeenkomsten vinden roulerend plaats in de Peperhof in Arkel, de Bredero‚Äôs Hof in Giessenburg en de Zes Molens in Hoornaar.  

 

 

Laat een reactie achter

Naam:
*
E-mail:
*
Titel:
Reactie:
*

Reacties op 'Alzheimertrefpunt van start in Giessenlanden' (0)

Voeg toe aan Delicious Voeg toe aan Facebook Voeg toe aan Linked In Voeg toe aan NUjij Voeg toe aan Technorati Voeg toe aan Twitter 
© 2019 VVD Giessenlanden  |  Colofon  |  RSS | Sitemap